الگو های چرمیلند – الگو های دقیق قابل پرینت با ابعاد اصلی
4.5 (90%) 4 votes

و.ویژگی الگو های چرمیلند

الگو های چرمیلند

الگو های چرمیلند - الگو قابل پرینت

 

استفاده از الگو ها در ساخت لوازم چرمی، بسیار کار شما را سریع تر خواهد کرد؛ علاوه بر آن یک الگو می تواند ضمانتی باشد که شما با به کار گیری آن، محصولی بدون نقص خواهید ساخت. الگو های چرمیلند

 

اما مسئله بزرگی وجود دارد که صرفا دیدن یک الگو و ساخت مجدد آن از روی تصویر (هر چند ابعاد هم در تصویر مشخص باشد)، ممکن است از طراحی همان الگو زمان بیشتری را از شما بگیرد. این مشکل زمانی که الگو دارای منحنی های گوناگون باشد دو چندان می شود زیرا ترسیم منحنی ها دقیقا با ابعاد مشخص شده در الگوی تصویری کار دشواری به نظر می رسد و هیچ ضمانتی وجود نخواهد داشت که شما بتوانید همانند تصویر ارائه شده، الگوی خود را بسازید. تمام این توضیحات نشان می دهد که استفاده از الگو های تصویری می تواند گاهی ماهیت سرعت بخشیدن الگو ها را در کارمان زیر سوال ببرند. چرمیلند این مشکل را برای شما حل کرده است؛ دیگر نیازی نیست حتما به بازار بروید و الگو های فیزیکی برای خود تهیه کنید و یا حتی دغدغه مشکلات الگو های تصویری در خرید های آنلاین را داشته باشید زیرا ما امکان ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهیم که شما را از این مشکلات فارغ خواهد کرد.این ویژگی ها به شرح زیر هستند :

الگو هایی دقیق و بی نقص، که حتما یک بار بصورت کامل محصول نهایی ساخته شده است و دقیقا با تصویر محصول ارائه شده تطابق دارد.

 

امکان پرینت که در نهایت الگو با سایز اصلی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

مشخص بودن مکان دقیق سوراخ ها بطوری که تمامی قسمت هایی که قرار است روی هم قرار بگیرند و یا انحنای مشابهی دارند، سوراخ ها کاملا هم پوشانی داشته و دقت فوق العاده ای را به کار شما می دهد (پس از پرینت گرفتن الگو ها، سوراخ ها را با سمبه بر روی کاغذ ایجاد کنید تا بتوانید الگوی سوراخ ها را بر روی چرم خود مشخص کنید).

 

اگر دسترسی به پرینتر ندارید و میخواهید از تصویر الگو های چرمیلند استفاده کنید، ما علاوه بر الگوی قابل پرینت، تصویری از همان الگو که تمامی ابعاد در آن مشخص شده باشد را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا نهایت استفاده را از این الگو ها داشته باشید

 

 

برای مشاهده الگو ها کافی است از فهرست بالای هر صفحه بر روی گزینه الگو کلیک کنید

بازگشت به بالا
هزینه ساخت یک فروشگاه اینترنتی
هزینه ساخت یک فروشگاه اینترنتی